piątek, 17 lutego 2017

Nasza Księgarnia uszczęśliwia Dzieci!

Zapewne pamiętacie o wyzwaniu rzuconym Wydawnictwu Nasza Ksiegarnia To właśnie Nasza Księgarnia- gry, zaraz na starcie obiecała wysłać paczkę cudowności, aby wywołać tym uśmiech najmłodszych! Miałam to zachować w tajemnicy, aż do końca zabawy, tak tez się stało. Oczywiscie Wydawnictwo dotrzymało danego słowa i przysłało upominki dla dzieci! Z SERCA DZIĘKUJEMY!

Znalezione obrazy dla zapytania nasza księgarniaWydawnictwo NASZA KSIĘGARNIA to wyjątkowa oficyna, łącząca tradycję i nowoczesność. Od 1921 roku zachwycają efektami swojej pracy kolejne pokolenia czytelników. Posiadają wyłączne prawo do publikacji takich pozycji, jak "Kubuś Puchatek", "Chatka Puchatka" czy "Dzieci z Bullerbyn"- wszyscy je znamy i lubimy! Pilnie śledzą rynek czytelniczy na świecie, aby polskiemu czytelnikowi przedstawiać wciąż aktualną i bogatą ofertę. 
Czerwiec 2016 roku to moment przełomowy dla firmy. Nasza Księgarnia stworzyła zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem i tak rozpoczęła się historia gier planszowych NK. Celem stało się stworzenie bogatej oferty atrakcyjnych gier przeznaczonych dla dzieci, rodzin i dorosłych graczy, które pomogą wspólnie w kreatywny sposób spędzać czas!

Znalezione obrazy dla zapytania kurier
Zimowy dzień i dzwonek do drzwi- przyjechała paczka z Wydawnictwa. Oczywiście znów musiałam zaczekać, aż Piotruś pójdzie spać- to nie były upominki dla Niego. W nocy zapakowałam i ukryłam prezenty. W wolnym od pracy dniu zawiozłam je Dzieciakom! Oczywiście była radość, śmiech i wzruszenia. Rozpakowywaniem prezentów zajęły się najmłodsze Dzieci- rozrywanie papieru to wspaniała zabawa! I się zaczęło... Rozkładanie kart, czytanie instrukcji, tworzenie częściowo własnych zasad- dlaczego nie? Dorośli szybko pozbierali papierki, starając się nie przerywać zabawy. Radość nie do opisania.
Ze względu na ochronę wizerunku Dzieci i całej Rodziny, w celu uchronienia Ich od złośliwości oraz nazwijmy to "niezdrowego" zainteresowania osób trzecich, nie zostaną opublikowane zdjęcia uśmiechniętych twarzyczek. Takie zdjęcia mogłyby niestety tylko zaszkodzić obdarowanym. Z Wami podzielę się troszkę innymi zdjęciami z rozpakowywania prezentów. A zatem miłego oglądania!

Gra na emocjach- zdecydowanie sprawdza się przy kilku graczach. Proste zasady, sprawiają, że bawić mogą się też młodsze dzieci. Ilość punktów koniecznych do zwycięstwa zdecydowanie przesuwa się w górę wraz z upływem czasu spędzonego nad gra ;)

Domek na drzewie Kto o nim nie marzył w dzieciństwie? Teraz możecie wybudować taki, o jakim nawet nie śmieliście śnić!


Fabryka robotów- gra nie tylko dla chłopców! Tu nie ma czasu na odpoczynek, taśma w fabryce nie stanie- praca wre! Liczy się refleks i szybkość...

Bankrut- gra idealna dla wesołej ferajny. WSZYSCY GRAJĄ JEDNOCZEŚNIE! Jak to na targu, wszyscy krzyczą, zachwalają, handlują... Ważne, żeby nie zbankrutować!


Podobają się Wam gry od Naszej Księgarni? Może którąś z nich opisać bardziej szczegółowo? Zachęcam Was do zakupu- gry rozwijają i zbliżają całe rodziny!

Strona internetowa Naszej Księgarni TUTAJ
Facebook Nasza Księgarnia- gry TUTAJ
Facebook Wydawnictwo Nasza Księgarnia TUTAJ

2 komentarze: