O mnie

Kobieta, żona i matka- trzy słowa, które w głównej mierze określają mnie jako całość.

Jestem Mamą chłopca o imieniu Piotr i dziewczynki- Agnieszki, która jest wcześniaczką, żoną Łukasza. Jestem archeologiem czynnym zawodowo, jako inspektor ochrony zabytków archeologicznych. Kocham moją pracę, bo jest jednocześnie moją pasją! Jestem też rękodzielnikiem- tworzę dla dużych i małych, czym chwalę się na blogu. Jestem osobą otwartą i szczerą, lubię poznawać nowych ludzi, nowe miejsca i rzeczy. Nie boję się wyzwań, co więcej, często sama je stawiam!

Dlaczego prowadzę blog? Namówił mnie do tego Mąż, który twierdził, że skoro tak intensywnie udzielam się na forach dla mam, powinnam poświecić ten czas na tworzenie czegoś tylko mojego. Doskonale wiedziałam też, jak trudno było mi jako młodej mamie znaleźć informacje dla mnie istotne. Fora i grupy dyskusyjne często podawały nierzetelne, niesprawdzone, fałszywe informacje, a mamy spierały się często w sposób niecenzuralny, która ma rację.

Chciałam też gdzieś zapisywać moje myśli, przeżycia, wspomnienia, aby nie uciekły, nie przepadły gdzieś w codzienności. Chciałam też pokazać innym Mamom, że mama to niekoniecznie osoba, która musi cała poświęcić się rodzinie, zapominając zupełnie o sobie. Chciałam pokazać, że nawet przy małym dziecku nadal można spełniać swoje pasje, podróżować i dobrze się bawić. Chciałam też gdzieś zamieszczać informacje o testach produktów, które często przeprowadzam. Wysyłanie raportów do producenta przestało mi wystarczać, bo wiedziałam, że jeśli napiszę coś niekorzystnego, nigdy nie ujrzy to światła dziennego. 

Mam nadzieję, że mój blog będzie się rozwijał i rósł razem z moim Synkiem, moją Córeczką i ze mną, bo ja nie zamierzam stanąć w miejscu.

Udowodnię, że szczęśliwa MAMA, to szczęśliwa kobieta oraz, że szczęśliwa kobieta, to szczęśliwa mama!

1 komentarz:

  1. Miło Cię poznać jeszcze bardziej a o Twojej archeologicznej pasji mogę się przekonać za każdym razem jak dla Ciebie zgłębiam informacje ( kto pyta nie błądzi ), piękny uśmiech. Pozdrawiam serdecznie

    OdpowiedzUsuń