piątek, 3 lutego 2017

Mały Konstruktor od Alexander Toys

"Mały Konstruktor" od Alexander Toys to seria zabawek do samodzielnego montażu. Każdy model to różnej wielkości i kształtów elementy metalowe i kolorowe elementy z tworzyw sztucznych. W zestawach są również niezbędne narzędzia, którymi można skręcić i rozkręcić pojazd. Co ciekawe, elementy zestawów można ze sobą łączyć tworząc własne konstrukcje np. wywrotkę z dźwigiem lub dżip ze spychaczem. 

Modele? Mamy 30 do wyboru. A wśród nich m.in. Dżip, Wyścigówka, Pług, Wywrotka, Dźwig, Kasirga, Patrol, Bison, Myśliwiec, Łazik, Walec, Helikopter, Ranger czy Apis.

Plusy? Wiele wzorów i możliwości połączeń. Zabawki z serii "Mały Konstruktor" rozwijają zdolności manualne i wyobraźnię przestrzenną. Doskonalą umiejętności techniczne i cierpliwość. Zdecydowanie pomagają kształtować proces zapamiętywania. Angażuje we wspólną zabawę rodziców, głównie Tatusiów, którzy zamieniają się w mgnieniu oka w małego chłopca. I tak potrafią powstać zadziwiające połączenia modeli ;)

Wiek? Powyżej 8 lat ze względu na niewielkie elementy. Za to już skręconym modelem świetnie bawiły się również młodsze Dzieci.  Mamy uważajcie na Tatusiów- mogą podkradać zestawy Dzieciom! 

Gdzie szukać? TUTAJ

Co będzie nam potrzebne? Czas, chęć do zabawy i odrobina miejsca- świetnie sprawdza się koc lub poszewka, ponieważ łatwiej lokalizować elementy, jeśli któryś nieopatrznie gdzieś się nam zawieruszy ;) Tatuś podnosi kocyk i wszystkie elementy znów są na środeczku. Ze względu na małe elementy dobrze, żeby miejsce zabawy było  dobrze oświetlone, dbajmy o wzrok naszych Pociech.


Oto jak składaliśmy Dżipa!
1. Rozpakować prezent
 2. Zapoznać się z instrukcją
 3. Policzyć części i narzędzia
 4. Konstruujemy nasz pojazd
 Widzicie jak dobrze nam idzie?
I OTO JEST!!!

4 komentarze:

 1. Czadowy :-) tatusie chętnie by się pobawili ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Tatusie? Sama chętnie bym się takim pobawiła ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Rewelacja !!!!!
  Przypomniało mi się jak ja z bratem(jakieś 20 lat temu) mieliśmy do sklejania samoloty i różne maszyny,ale frajda !!
  Pozdrawiam
  matkapolka89.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O tak... Też w dzieciństwie sklejaliśmy samoloty! Mieliśmy całkiem pokaźną kolekcję :)
   Pozdrawiam!

   Usuń