piątek, 18 września 2015

Warsztaty "Mamo, to Ja"

Mamusie, Tatusiowie rusza kolejna edycja bezpłatnych warsztatów dla młodych rodziców oraz tych spodziewających się dziecka organizowanych przez miesięcznik "Mamo, to Ja"!!! I to aż w 20 miastach Polski!!!

Warsztaty będą podzielone na 2 bloki: Będę Mamą oraz Jestem Mamą

JESTEM MAMĄ
godz. 11:00-14:30
- Żywienie dzieci po 1. roku życia
- Pierwsza pomoc w pigułce- zakrztuszenia i resuscytacja
- Zdrowy brzuszek. Zdrowy maluszek
- Rytuały w życiu mamy i maluszka

BĘDĘ MAMĄ
godz. 17:00-20:30
- Żywienie niemowląt
- Pierwsza pomoc w pigułce- zakrztuszenia i resuscytacja
- Podstawy pielęgnacji skóry noworodka
- Rytuały w życiu mamy i maluszka
- Pielęgnacja ciała kobiety w ciąży. Profilaktyka rozstępów

Organizatorzy jak zawsze gwarantują dla wszystkich uczestników upominki! Dodatkowo dla najaktywniejszych uczestników przewidziano wspaniałe nagrody, m.in.: zestaw kosmetyków Ziaja, Palmer's, Johnson's® Baby, pieluszki Dada, silikonowa butelka Nuby z łyżeczką do karmienia, kocyk Minky od Enfamil, zestaw od Tomme Tippee (szerokie łyżeczki do jedzenia oraz bidon niekapek).

Dla Rodziców, którzy przybędą na spotkanie z dziećmi przygotowany będzie minikącik zabaw oraz kącik higieniczny z przewijakami, mokrymi chusteczkami oraz pieluszkami. Oczywiście mamy karmiące piersią znajda tez kącik dla spokojnego nakarmienia Maleństwa.


W niedługim czasie po warsztatach będziecie mogli znaleźć fotorelację na stronie projektu, a zdjęcia będą wspaniałą pamiątką!

Atmosfera na warsztatach jest wspaniała. Wszyscy sa mili,serdeczni i bardzo pomocni. Będzie możliwość poznać i porozmawiać z innymi Mamami i Tatusiami (kilku ich zawsze przybywa),          a także ze specjalistami!

Kochane Mamy i kochani Tatusiowie! Spotkajmy się na tych wspaniałych warsztatach! Czy potrzeba jeszcze większej zachęty? Chyba nie! Zapraszam! Rejestrujcie się i DO ZOBACZENIA NA WARSZTATACH!!!

Tu macie link do zapisów:


#warsztatyMTJ

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz