wtorek, 8 września 2015

Podusiowy Elmo od Dekoracje dla domu

Otrzymaliśmy cudowną podusię, którą zdobyliśmy w konkursie Dekoracje-dla-domu. I tak oto zagościł w naszym domu Elmo :D Cudownie mięciutka podusia od razu zdobyła serce mojego Królewicza- przejął paczkę od listonosza i pobiegł do swojego kącika z zabawkami. Rozsiadł się wygodnie i walczył z kopertą. Z moja pomocą dostał się do środka i z uśmiechem na twarzy zamachał mi przed oczami czerwoną uśmiechniętą podusią. 

Podusia jest mięciutka, starannie, estetycznie wykonana. Nie zawiera elementów, które dziecko mogłoby oderwać i połknąć lub gdzieś sobie włożyć, więc jest świetna dla maluszków. Jest to polarowy Elmo, idealny do przytulania. 

Piotruś zakochany od pierwszego spojrzenia w  Elmowe oczy, obdarzył go uściskami i buziakami, po czym dziarskim krokiem zaniósł go do swojego łóżeczka.Od tego czasu jest ona tam każdej nocy. Niekiedy Młody wyciąga swego podusiowego przyjaciela i bawi się z nim (i na nim) w swoim kąciku zabaw. Radości nie ma końca... Dziękujemy zatem serdecznie!!!Podusia znalazła na stałe swoje miejsce w łóżeczku Piotrusia 
Śpi Mu się na niej zdecydowanie dobrze!


i są to na pewno magiczne"sezamkowe" sny... ;)

Często jest też "towarzyszem" zabaw i wygłupów:DZIĘKUJEMY I POLECAMY!!!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz