czwartek, 17 września 2015

Blogosfera CANPOL BABIES

Kochani bardzo chciałabym się zaangażować w akcję Canpol Babies o nazwie "Blogosfera".

Co Canpol mówi sam o sobie? Są liderem na polskim rynku akcesoriów dla niemowląt. Od 25 lat są w ponad 50 krajach, dostarczając produkty pomocnie przy karmieniu, opiece, pielęgnacji, zabawie i bezpieczeństwie najmłodszych. W firmie pracują mamy, które tworzą dla innych mam i ich pociech. Firma nieustannie się rozwija, dbając o bezpieczeństwo oraz starając się sprostać zmieniającym się potrzebom klientów.
Dodatkowo firma zapewnia, że wszystkie produkty Canpol babies wykonane są z odpowiednio dobranych, bezpiecznych surowców i SĄ WOLNE od BPA (związku chemicznego o nazwie bisfenol, występującego w poliwęglanowych (PC) butelkach używanych do karmienia niemowląt.
Zarówno firma, jak i marka od lat jest nagradzana przez prestiżowe instytucje i miesięczniki biznesowe oraz magazyny dla rodziców. Która z nas nie miała w rękach choćby raz miesięczników "Dziecko", "Twój Maluszek",  "Mam Dziecko" czy "Mamo, to ja"?

Dlatego też chciałabym podjąć współpracę z tak znacząca firmą. Zapisałam się już do Blogosfery. Chciałabym w niej testować produkty, dodawać o nich opinie i oczywiście we współpracy z Canpol'em zorganizować dla Was konkursy, gdzie moglibyście wygrać coś dla Was i Waszych Pociech. Chciałabym aby były to konkursy kreatywne, bo w takich trzeba się wykazać, a nie tylko kliknąć "Lubię to!". Warto doceniać ludzi z pomysłem, wykazujących zaangażowanie, a nie ufać ślepemu losowi. Oczywiście zawsze znalazłby się ktoś niezadowolony, ale takich sytuacji niestety nie da się uniknąć... Myślę, że to całkiem dobry plan. Pytanie czy uda się go zrealizować? Tu decyzja należy już do Redakcji Blogosfery, której link macie poniżej ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz