środa, 19 października 2016

Nowości Wydawnictwa MD Monika Duda

To, że warto czytać już wiemy! A czy warto rysować? Rysować może każdy-nie ważne czy potrafi czy nie! Jeśli to lubisz, nie musisz przejmować się talentem czy wiekiem, bo chodzi o radość jaką daje każdemu z osobna.

Rysowanie to nie tylko sposób na zabicie nudy. To znakomity trening paluszków. Pomaga przygotować się do pisania, wspiera koordynację wzrokowo- ruchową. Pobudza wyobraźnię, pomaga wyrażać emocje, pokazując to w użytych kolorach, symbolach, kształtach czy obrazach, rozwija naszą kreatywność
Rysowanie/kolorowanie pomaga się wyciszyć i uspokoić. Pomaga wyładować nagromadzone, nieraz skrajne uczucia. Kolorowanie poprawia koncentrację i cierpliwość. Uczy dostrzegania szczegółów i rozpoznawania rozmaitych znaków. Dzieci łatwo poznają kolory i kształty.

Lubicie kolorowanki? My bardzo- zwłaszcza jeśli połączone są z bajką i/lub naklejkami! Dlatego chcę Wam pokazać nowości Wydawnictwa DM Monika Duda! A cena wywołuje uśmiech i odruch, że Wasza Pociecha nie dostanie 3 książeczek, a przynajmniej 5 ^_^

Na początek dwie książeczki 3 w 1, czyli bajka + łamigłówki + kolorowanki. Piotruś jest nimi zachwycony! Na początek czeka nas ciekawa opowieść o zwierzętach. Po bajce czas na zabawę. Ćwiczymy logiczne myślenie (które zwierzątko nie pasuje), rozwijamy zdolności manualne (szlaczki), uczymy się dobierać kolory (kolorowanki). Sami zobaczcie!

 Tak uczymy się składać wyrazy! ^_^


Chcecie swoje dzieci szybko nauczyć jak rysować ulubione zwierzątka? Czy macie talent, czy odrobinę Wam go brak Wydawnictwo MD Monika Duda znalazło świetne rozwiązanie!


Teraz pora pokazać Wam wspaniałe kolorowanki! Skoro zbliża się zima Wydawnictwo przygotowało przepiękne zestawy, gdzie dzieci nauczą się dobierać kolory, poznają tradycję, a dorośli będą mogli przy okazji podpytać o prezenty pod choinkę. Między kolorowankami z choinką i mikołajem możemy delikatnie wejść w temat, a kiedy przyjdzie pora na pokolorowanie prezentów, na pewno dowiemy się o kolorze papieru, w który wyszeptany wcześniej prezent ma być zapakowany ;) Tylko nie wygadajcie się, że Po prostu MAMA podpowiedziała Wam taki sposób na zdobycie tej wiedzy tajemnej ^_^


Wspaniałe, prawda? Oczywiście! Pamiętajcie, że wielkimi krokami zbliżają się mikołajki i gwiazdka! Może warto już teraz zaopatrzyć się w tak piękne prezenty- nie będziecie za nimi biegać w ostatniej chwili i łatwiej będzie uporać się finansowo ;) 
Mam dla Was jeszcze kilka nowości, ale o tym w piątek, a w sobotę konkurs. Ale muszę zobaczyć, że Wam zależy na takich cudownościach!

5 komentarzy:

 1. Super książeczki :-) bardzo lubimy książeczki od tego Wydawnictwa ;) ceny też są przystępne :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajne są :) Mamy z tego wydawnictwa tylko książki dla maluchów, ale też nam się podobają, są bardzo kolorowe, a opowieści dość oryginalne :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. My też lubimy te opowiadania! Zawsze to miła odmiana od tych najbardziej popularnych Andersena czy braci Grimm...

   Usuń