niedziela, 23 października 2016

Połącz kropki

Łączenie kropek o numeru 1 do ostatniego, co stworzy piękny rysunek, jest wspaniałą zabawą. Nasze Dzieci ćwiczą swoje rączki, przed nauką pisania, wpływają na charakter pisma, pomagają w nauce liczenia. Powstały w ten sposób rysunek można pokolorować.

Połącz kropki i pokoloruj
Jedną z nowości Wydawnictwa MD Monika Duda jest książeczka o wymiarach 20x21,5 cm. To 24 strony wspaniałej zabawy. Do tego w książeczce znajdziemy piękne kolorowe naklejki. Piotruś bardzo chętnie bawi się książeczką, stara się, z moją pomocą, łączyć kropki, później koloruje powstały obrazek. Obrazki są przyjazne dla Dziecka, wywołują uśmiech. Powstałe z łączenia kropek zwierzątka "uśmiechają się" do nas. Możemy uczyć Dziecko o zwierzętach, pokazywać im nowe, do tej pory nie znane. Każda strona może stać się pretekstem do opowieści o tym konkretnym zwierzaku.Superzabawa. Połącz kropki


Kolejna z nowości to 2 książeczki po 16 stron zabawy i zestaw naklejek w każdej. Książka w formacie 20,5x29 cm daje wiele radości. Możemy stworzyć obrazki realnych zwierzątek, ale i tak uwielbianych dinozaurów. Są zwierzątka domowe oraz dla nas egzotyczne np. panda. Obrazki możemy pokolorować tak jak chcemy lub według wzoru na naklejce. Dodatkowo pod każdym obrazkiem możemy ćwiczyć szlaczki.

 Wspaniale prawda? Mam nadzieję, że przekonałam Was do zakupy tych wspaniałości. Rączki Waszych Dzieci, jak i one same będą zachwycone. A na osłodę, zapowiedź- niedługo konkurs!

2 komentarze:

  1. Bardzo fajne książeczki :-) Córeczka lubi łączyć kropki i rysować szlaczki :-)

    OdpowiedzUsuń