środa, 14 października 2015

Kapsułki do prania Vizir GO Pods- zestaw testowy


Całkiem niedawno otrzymałam miły e-mail z wiadomością, że wybrano mnie do testowania kapsułek do prania Vizir GO Pods. Paczuszka już do mnie dotarła, a więc pora podzielić się z Wami moimi pierwszymi wrażeniami.


Jakie informacje przekazuje man producent o kapsułkach do prania Vizir? A proszę bardzo, oto one:
• Zapewniają doskonałe efekty i 100% bieli Vizira w przypadku białych tkanin lub długotrwałą ochronę kolorów w przypadku tkanin kolorowych.
• Stanowią najwygodniejsze rozwiązanie, które umożliwia pranie, usuwanie plam i nadawanie tkaninom blasku – a wszystko to w jednym produkcie.
• Są łatwe w użyciu – nie trzeba myśleć o dozowaniu, ryzyku rozlania lub użycia zbyt dużej ilości detergentu, dzięki formie kapsułki z odmierzoną ilością środka piorącego.
• Nadają się do tkanin białych i kolorowych, a jedna kapsułka wypierze 5 kg ubrań.
• Kapsułki do prania Vizir GO Pods są dostępne w 3 wariantach: Alpine Fresh, Sensitive Clothes i Touch of Lenor Freshness.
• Wielkość opakowania (ilość kapsułek) dla poszczególnych wariantów: 15, 32 lub 38 kapsułek Alpine Fresh, 15, 32 lub 38 kapsułek Sensitive Clothes oraz 17, 34 lub 42 kapsułki Touch of Lenor Freshness.

PAMIĘTAJCIE KAPSUŁKI MUSZĄ BYĆ POZA ZASIĘGIEM DZIECI!!!!!Do testowania dostałam Vizir GO Pods Alpine Fresh, które są stworzone dla tych, którzy pragną klasycznej czystości tkanin, 100% bieli Vizira, nadania tkaninom blasku i utrzymania żywych kolorów ulubionych ubrań. Mam nadzieję, że świetnie sprawdzą się przy plamach na ubrankach Synka.
Zdecydowanie pozytywnie zaskoczyła mnie sama paczka, czy tez raczej paka od Grona Ambasadorów. Na prawdę nie spodziewałam się takiej ilości! Kurier przyniósł mi zestaw startowy, w skład którego wchodzi:

Do własnego użytku:
▪ 1 opakowanie kapsułek do prania Vizir Alpine Fresh (17 szt.)
▪ Przewodnik projektu
▪ Książeczka „Badanie opinii”

Do przekazania innym:
▪ 25 pojedynczych opakowań z kapsułką do prania Vizir Alpine Fresh
▪ 25 ulotek Vizir


Przejrzałam szybko przewodnik projektu i przygotowałam mini zestawy do rozdania. Kilka wczoraj trafiło do znajomych, aby  mogli je przetestować. Mnie pierwsze pranie czeka jutro. Życzcie mi zatem miłego testowania! A dziś zapraszam Was jeszcze na zdjęcia z odpakowywania przesyłki :) Książeczka, która pomoże mi w zbieraniu opinii moich 25 Testerów:

Informacje, informacje, informacje:


Tak właśnie wygląda kapsułka do prania Vizir:Jako MAMA umieszczę tu jeszcze raz zdjęcie ostrzegawczo- przypominające. Pamiętajcie, ze to nie kapsułki chronicie, tylko Wasze dzieci! DZIECI SĄ NAJWAŻNIEJSZE!!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz