sobota, 25 czerwca 2022

Influencers LIVE Wrocław 2022

Koniec maja spędziliśmy we Wrocławiu. Na zwiedzanie samego miasta mieliśmy zaledwie kilka godzin, bo trafiła nam się deszczowa aura, której towarzyszył zimny i dość silny wiatr. Po załatwieniu wszystkich prywatnych spraw, został czas na udział w niesamowitym wydarzeniu, jakie zorganizowała grupka fantastycznych "szaleńców". Cała rodziną poszliśmy na Influencers LIVE Wrocław. 

Tradycyjnie polatane na ściance 😜
Piątkowe popołudnie upłynęło pod znakiem foto-spaceru z Sony. Fotografowaliśmy architekturę, modernistyczną. Nie jest to mój ulubiony styl, ale starałam się czerpać z wiedzy specjalistów i samego spaceru. 
Jedno ze zdjęć z foto-spaceru.
Po spacerze razem z Piotrusiem i pozostałymi uczestnikami pojechaliśmy do Hydropolis. Niesamowite miejsce! "Przywitała" nas kurtyna wodna z napisami. Wewnątrz odkryliśmy potęgę wody w różnych postaciach. Nasz przewodnik po tym wodnym raju opowiadał ciekawie i z pasją. Świetne miejsce i na pewno wrócimy tu na dłuższą wizytę!
Hydropolis wita uczestników Influencers LIVE Wrocław 😍
Fascynujący świat głębin i stwory tam żyjące.
Każdy znalazł coś dla siebie. Dawne maszyny są bardzo ciekawe.
Sobota i niedziela to już konferencja. Wykłady, warsztaty, dyskusje, spotkania. I dużo przytulania i uśmiechów. Tak cudownie było spotkać Was wszystkich. 
Po odebraniu identyfikatorów zaczęliśmy od zabawy na stanowisku Dolnego Śląska, gdzie ozdobiliśmy piernikowe serca. Zgarnęliśmy też piękne przewodniki, które pozwolą nam odkryć kolejne miejsca w tym regionie, który tak pokochaliśmy. Piotra zafascynowała najnowsza technologia, dzięki której mógł zobaczyć zabytki w 3D, zajrzeć do środka, a nawet je... zburzyć 😱 Śmiechu było przy tym co nie miara. Mamy też pamiątkowe zdjęcia z fotobutki.
Pierniczki z Dolnego Śląska- pyszne i piękne!
Kiedy ja byłam na warsztatach z malowania z dziewczynami Pani to potrafi czy fotografii kulinarnej, moi odpoczywali w strefie relaksu na wygodnych fotelach i kanapach. Mogli tam zjeść pyszne lody, napić się wody i kawy, a jednocześnie słuchać prelekcji z sali obok.
Strefa odpoczynku, bardzo się przydała
    Każdy dzień zaczynaliśmy od spaceru, a tu dodatkowo cieszył sam widok :)
Wszyscy myślą, że chodzę z wódką- ta butelka jest czadowa! Dzięki!
Najmłodsza słuchaczka- zasłuchana w opowieść Karola z Busem przez Świat
Odkryj Dolny Śląsk i zobacz zabytki w 3D- super sprawa!
Rośnie nowe pokolenie. Młody postanowił założyć blog
Po raz kolejny odbyły się warsztaty z Komisją Europejską. Za każdym razem wnoszą one mi ogrom wiedzy i pozytywnych emocji. Pokazują, że są ludzie, którym jeszcze się chce walczyć o ten świat, o ludzi, o prawdę. Dobrze by było, gdyby cześć funduszy było przeznaczonych na konkretne kampanie z twórcami, którzy mają na nie konkretne pomysły. Pewnie to kwestia czasu, kiedy się pojawią takie kampanie, bo internet w dzisiejszych czasach to potęga.
Jeśli chodzi o "pogadanki", laur zwycięzców otrzymują ode mnie Janina Bąk i Daniel Józef Qczaj. Niestety musieliśmy wyjść pod koniec, bo Agunia była już zmęczona, a my mieliśmy przed sobą kilka godzin drogi do domku w samochodzie. Mimo tego, cieszę się, że mogłam Was wysłuchać, być przy Was, czuć ciepło w sercu przy tych wszystkich zdaniach. A i jeszcze dziękuję Janina za tego cudownego przytulańca. To było takie dobre!
Z wdzięcznością za spotkanie, potwornie zmęczona, uśmiecham się do Was
Dziękuję organizatorom i uczestnikom za to spotkanie! Za każdy uśmiech i przytulenie, za ogrom przekazanej wiedzy, za rozrywkę i wspomnienia, które razem stworzyliśmy. Do zobaczenia za rok!
Już wyglądamy za kolejnym spotkaniem z Wami!

14 komentarzy:

 1. Byłyśmy w Hydropolis, jest to naprawdę świetne miejsce.

  OdpowiedzUsuń
 2. Widzę że bardzo udany czas spędzony na tym wydarzeniu. Taki fotospacer to ciekawa sprawa bo lubię fotografować:)

  OdpowiedzUsuń
 3. we Wrocławiu byłam, chętnie bym pojechała jeszcze

  OdpowiedzUsuń
 4. Udany wyjazd. Ja za tymi zjazdami nie przepadam, ale Wrocław odwiedziłabym z przyjemnością.

  OdpowiedzUsuń
 5. Paulina Kwiatkowksa27 czerwca 2022 05:54

  Bardzo lubię takie spotkania, a jeszcze bardziej uwielbiam Wrocław!

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękne zdjęcia i ciekawa relacja! Widzę, że organizator wprowadził ciekawy program.

  Co prawda ja już odchodzę od tej potęgi -Internetu na rzecz obcowania z przyrodą ;) lecz muszę dodać, że nadal Internet stanowi dla mnie idealny strumień zdobywania wiedzy w wielu dziedzinach nauki.

  OdpowiedzUsuń
 7. Widać, że świetnie się bawiliście. Poza zmęczeniem widać przede wszystkim Twój uśmiech. Fajna relacja. Ania D.

  OdpowiedzUsuń
 8. Faktycznie umknął Ci prawie miesiąc, ale czasami tak bywa. Ciekawa relacja. Widać, że dobrze czujesz się na tym spotkaniu. Patrycja

  OdpowiedzUsuń
 9. Takie spotkania potrafią być bardzo rozwijające. Zwłaszcza jeśli jedziesz na nie, wiedząc, ze spotkasz znajomych, którzy serdecznie Cię przytula i akceptują Cię taka, jaka jesteś. Świetna sprawa. Do zobaczenia za rok na konferencji. Z

  OdpowiedzUsuń
 10. Miło było Cię poznać. Dzięki za nocna kawę w tych wielkich fotelach i pomoc w odnalezieniu drogi do właściwego hotelu- tak, ja gubię się nawet we własnym domu ;P Pozdrawiam i do zobaczenia. Tomek P.

  OdpowiedzUsuń
 11. Ciekawa relacja i fajne zdjęcia. Zachęcają do udziału w takim wydarzeniu. Kasia

  OdpowiedzUsuń
 12. Super było Cię poznać! Dawno nie spotkałam osoby, która z taka pasja opowiada o swojej pracy i zainteresowaniach. Ludźmi się nie przejmuj- są mali i Twoja wiedza i kompetencje ich przerastają i najzwyczajniej boją się Ciebie. A przepisami wymienimy się mailowo. Całuję Słodka Ola

  OdpowiedzUsuń
 13. Świetna fotorelacja!
  Pozdrawiam i zapraszam do obejrzenia moich obrazów!^^

  OdpowiedzUsuń
 14. Wrocław to piękne, klimatyczne miasto. Byłam w Hydropolis w ubiegłym roku. :)

  OdpowiedzUsuń