poniedziałek, 30 września 2019

Dzień Chłopaka 2019

Taki mamy dziś dzień, że wszyscy chłopcy chodzą nadęci jak pawie. Nagle postawa jakby bardziej prosta, a pierś dumnie wyprężona, zupełnie jakby gotowa na przypięcie orderu. Aż korci mnie, żeby chwycić nożyk i wielki ziemniak, rach i ciach, kawałek wstążki przepleść przez dziurkę i agrafką wpiąć w tę "menskom" pierś... Tak, wiem, jestem złośliwa, ale pamiętajcie... jest to cecha ludzi inteligentnych.... 
Wasze zdrowie Chłopcy!
Na dziś koniec szyderstw 😉 Dzień Chłopaka, ważna sprawa, zwłaszcza jeśli masz obok siebie... chłopaka... Ja mam u swego boku wspaniałych Chłopaków i mam dziś okazję złożyć Im życzenia. Chłopcy, Panowie... życzę Wam, aby byli przy was kochani ludzie- prawdziwi, szczerzy i kochający (zawsze i bezwzględnie). Niechaj spełniają się Wasze marzenia- te małe o nowej książce czy pysznej kolacji, ale i te duże- wiecie, o których piszę. Niech uśmiech ratuje trudne sytuacje, jak zaplamiona bluzka, przypalony garnek czy przebita opona. Życzę Wam sukcesów w pracy i szkole. Niech przełożeni zaczną głęboko oddychać każdego ranka, tak, żeby nie wyładowywali własnych frustracji właśnie na Was. Życzę Wam dobrobytu finansowego. Ja wiem, że pieniądze niby szczęścia nie dają, ale nie czarujmy się- zdecydowanie ułatwiają realizację planów, marzeń i postanowień, które mogą dać szczęście. I życzę Wam, żeby uczucia, które są w nas i między nami, nie malały, a były wiecznie w nas i wzmacniały nasze przywiązanie, więź, relacje. Jesteście, byliście i będziecie dla mnie ważni- ZAWSZE!

Wszystkim Chłopakom śle jak najserdeczniejsze życzenia- spełnienia marzeń, realizacji planów i dobrych ludzi obok. Wierzcie w siebie, własne siły i innych. Słońca i uśmiechu każdego dnia. Wszystkiego najlepszego Chłopcy!

A Wam Drogie Panie, życzę cierpliwości. Dlaczego nie siły? A no dlatego, że siła pozwoliłaby Wam zrobić im krzywdę, a dzięki cierpliwości opanujecie chęć uduszenia Chłopaka 😉

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI DNIA CHŁOPAKA!
Tak Kochane, jak już zasną te nasze "pawie", napijmy się i podziękujmy Bogu, ze obdarzył nas taką cierpliwością 😋🍷🍸🍹

9 komentarzy:

 1. O matko, a ja zapomniałam!!! Mam jeszcze 20 minut, żeby się stary nie obraził na amen.

  OdpowiedzUsuń
 2. My jakoś tego dnia nie obchodzimy, podobnie jak dnia mężczyzny, nie weszły do rodzinnego kalendarza. ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja mam w domu trzech chłopaków :D Świętowaliśmy wczoraj :)

  OdpowiedzUsuń
 4. U nas jakoś minął ten dzień niezauwazony mimo, że w domu 4 facetów 🙈

  OdpowiedzUsuń
 5. Wyjątkowo w tym roku pamiętałam z zapasem czasu na tyle dużym, że dałam radę ogarnąć upominek dla męża :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Często dziewczyny zapominają o tym dniu. A przecież naszym chłopakom też się coś należy!

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja w tym roku zapomniałam! Jak nigdy! Moich chlopaków w domu wyściskałam i podarowałam słodkości, ale Panowie w pracy zostali zapomnieni ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. hahaha końcówka podoba mi się najbardziej :) nasze zdrowie :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Mnie się wydaje, że nam się pomieszały wszystkim dni (chyba trochę za sprawą social mediów) ponieważ Dzień Mężczyzny, taki odpowiednik Dnia Kobiet jest w marcu.
  Dzień chłopaka wywodzi się od grup nastolatków i ja się przyznam szczerze, że go nie obchodzę wśród swoich chłopaków ;)

  OdpowiedzUsuń