środa, 12 czerwca 2024

Cześć, Maluszku! Paka Niemowlaka. Kapitan Nauka

W rodzinie na świat przychodzi Maluszek i nie wiecie jaki kreatywny prezent podarować świeżo upieczonym rodzicom? Dziś przychodzę z podpowiedzią i propozycją od Kapitana Nauki.
Cześć, Maluszku! Paka Niemowlaka
 
Zestaw z łatwością przeniesiesz dzięki specjalnemu uchwytowi

Kilka danych technicznych:
Tytuł: Cześć, Maluszku! Paka Niemowlaka
Rodzaj: zestaw pamiątkowy
Zawartość: książeczka kontrastowa + karty do zdjęć + karuzela do samodzielnego montażu
Ilustrator: Agata Matraś, Magdalena Popovics, Ewa Iwaniuk
Wydawca: Kapitan Nauka
Rok wydania: 2023
Cena wydawcy: 54,90 zł
Wiek: 0-12 miesięcy

 Zawartość zestawu "Cześć, Maluszku! Paka Niemowlaka"
W pakiecie, czy też jak sama nazwa wskazuje- pace, znajdziecie książeczkę z kontrastowymi kartami, karty do robienia pamiątkowych zdjęć i zapisywania najważniejszych tzw. kroków milowych w rozwoju Waszego dziecka w pierwszym roku życia, a także dekorację pokoju– karuzela do zawieszenia kart, którą sami w prosty sposób złożycie. 
 
Książeczka została specjalnie przygotowana, jest kontrastowa. Dzięki temu zachęca Dzidziusia do aktywnego patrzenia, stymuluje rozwój widzenia kształtów i kolorów, pobudza rozwój zmysłów.

Karty połączone są sznureczkiem
 W zestawie znajdują się również kolorowe karty
Karty z najważniejszymi tzw. krokami milowymi w rozwoju dziecka to możliwość stworzenia unikalnej pamiątki. Wpisz datę pierwszego uśmiechu, pierwszej kąpieli, pierwszego kroku czy słowa, następnie zrób zdjęcie i gotowe! Te wyjątkowe chwile zostaną z Wami już na zawsze, a dzięki kartom nie będziecie musieli się martwić, że zapomnicie kiedy się wydarzyły. Pomogą budować bliskość i niepowtarzalną więź Dziecka z rodzicami.
Zestaw kart z krokami milowymi
Dzięki tym kartom Wasze zdjęcia będą jeszcze piękniejszym wspomnieniem
Karuzela do samodzielnego złożenia, czyli małe zadanie dla Taty. To niewielka, acz piękna dekoracja z zestawu "Cześć, Maluszku! Paka niemowlaka". Dzięki swojej uniwersalności i estetycznemu wyglądowi będzie Wam towarzyszyć w zabawach przez cały rok. Obserwując karty zawieszone na karuzeli Dziecko będzie rozwijać zmysły. Motorykę małą pomogą kształtować zabawy polegające na chwytaniu i obracaniu kart. W rozwoju mowy pomoże wskazywanie paluszkiem poszczególnych elementów, a także nazywanie tego, co widać na kartach.
W zestawie "Cześć, Maluszku! Paka Niemowlaka" znajdziecie również instrukcję
"Cześć, Maluszku! Paka niemowlaka" to wyjątkowo dobrze przemyślany, pięknie skomponowany zestaw prezentowy dla malutkiego dziecka i jego rodziców. Pozwoli wesprzeć rozwój Dzidziusia oraz zbierać fotografie, które staną się pamiątkami, przypominającymi o najważniejszych wydarzeniach z pierwszego roku życia Maluszka i tak na prawdę całej rodziny rodziny. 
 
 Za zestaw do recenzji dziękuję Wydawnictwu Kapitan Nauka!

6 komentarzy:

 1. Kiedy moje dzieci były młodsze, mieliśmy sporo takich zestawów z Kapitana Nauki i naprawdę chętnie z nich korzystaliśmy. Dla rozwoju dziecka są super!

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajny pomysł na prezent dla noworodka i jego rodziców 😊 Super, że jest teraz tyle możliwości upominkowych

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetna rzecz dla maluszka. Takich kart nigdy nigdy nie jest za dużo i w każdym domu, w którym jest dziecko sprawdzą się.

  OdpowiedzUsuń
 4. widzę że ta paka to coś w sam raz dla osób stawiających na rozwój dziecka od początku

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetny pomysł na prezent dla malucha i młodych rodziców

  OdpowiedzUsuń
 6. Jak syn się urodził to często korzystałam z takich paczek i rozwijałam jego umiejętności od samego początku - super, że mamy teraz takie wskazówki

  OdpowiedzUsuń