środa, 23 grudnia 2020

Boże Narodzenie 2020

 Kochani, te Święta Bożego Narodzenia będą inne niż zazwyczaj. Większość z nas spędzi je w niewielkim gronie najbliższych osób. Na zewnątrz brak śniegu, co również nie nastraja do celebrowania tych grudniowych Świąt. 

U mnie też dużo zmian. Dla tych, którzy obserwują mnie na Instagramie lub Facebooku, wiedzą, że jestem w ciąży i czekam na mojego Okruszka. Dawno mnie nie było tu na blogu, ponieważ to trudna ciąża, dlatego też nie chwaliłam się nią wcześniej. Walczymy o każdy dzień i spędzam je w łóżku, u  lekarzy, na terapii, badaniach, diagnostyce. Posypałam się, ale najważniejsze, że przekroczyliśmy już magiczny 30 tydzień. Teraz walka o kolejne miesiące, tygodnie i dni. Trzymajcie za nas kciuki!

Nasza choinka z 2019 roku

Życzę nam i Wam, aby te Święta były wyjątkowe mimo wszystko. Niechaj przy wigilijnym stole nie zabraknie najważniejszych w Waszym życiu osób. Talerze niech wypełnią się przysmakami, które lubicie i na które czekacie cały rok, bo nawet przygotowane w innym czasie, nie smakują tak dobrze, jak w ten magiczny wieczór. Światełka choinki, niech odnajdą bliźniaczy błysk w oczach osób zgromadzonych wokół niej. Prezenty oby były trafione, a jeśli nawet nie, to nie martwcie się- zawsze można je oddać na aukcję charytatywną. 😉 Pamiętajcie, że Wasze Święta nie muszą spełniać oczekiwań innych i jeśli nie lubicie karpia czy makowca, to nie muszą znaleźć się na Waszym stole. Niech tradycje będą Wasze, bo nikt nie przeżyje Świąt za Was i nikt nie będzie ich za Was wspominał. To Wasze Święta, tradycje i wspomnienia!

Dla wierzących ślę życzenia wielu łask bożych. Niechaj Nowonarodzony Chrystus przyniesie radość, która zagości w Waszych sercach. Niechaj wypełni je łaską i nadzieją. Zaufajcie Mu i oddajcie się w Jego ręce, a wtedy wszystko stanie się znośniejsze. Niech będzie ukojeniem i radością.

Wszystkiego co piękne! Cieszcie się sobą i doceniajcie każdą chwilę razem. Dobra i miłości!

Otoczcie się magią Świąt, bo ona rozpala cudowne ciepło w ludzkich sercach...

15 komentarzy:

 1. Również życzę Ci Spokojnych, radosnych i zdrowych Świąt Bożego Narodzenia. Będzie dobrze. A maluszek niech rośnie zdrowo. Masz rację trzeba gotować potrawy, które się lubi, a nie z przymusu, bo tak wszyscy gotują, bo tradycja.

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne słowa, życzenia.
  Radości w te święta i trzymam mocno kciuki.
  Będzie dobrze !!
  Zdrowych Świąt -)))
  Pozdrawiam.
  Irena - Hooltaye w podróży

  OdpowiedzUsuń
 3. Podsyłam strumień pogodnych życzeń świątecznych, teraz bardziej niż kiedy indziej potrzebujemy ciepłych myśli o innych. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Słońce, zdrówka dla Was! Szczęśliwych świąt i pięknego nowego roku <3

  OdpowiedzUsuń
 5. Życzę Ci dużo zdrowia dla Ciebie, rodziny a przede wszystkim maluszka, który ma sie urodzić ❤️ Pozdrawiam
  🤩

  OdpowiedzUsuń
 6. Mam nadzieje ze przyszły rok będzie duzo lepszy niz ten

  OdpowiedzUsuń
 7. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku:)

  OdpowiedzUsuń
 8. U mnie wszystko się udało, nie łamiąc zasad zebrała się cała rodzina. A co do już 2021 roku oby już się to na dobre uspokoiło. Szczepionki są ku temu szansą, ale tylko szansą. Najwięcej i tak zależy od nas samych.

  OdpowiedzUsuń
 9. Prześliczna choinka, taka kolorowa :) Jest juz p;o świętach, ale życzę Ci wspaniałego i magicznego roku :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Wpadam tutaj jako nowa :) z grupy Kobiety Blogerki :) Wszystkiego dobrego dla Ciebie w Nowym Roku, a przede wszystkim pomyślnych rozwiązań :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Najszczersze gratulacje i wszystkiego dobrego w Nowym Roku. Szczęśliwego rozwiązania i pozytywnych myśli do końca ❤

  OdpowiedzUsuń
 12. Piękna choinka i dobry znak ten magiczny 30 tydzień. Trzymam kciuki za więcej!

  OdpowiedzUsuń
 13. Teraz dopiero przeczytałam Twoje życzenia ale te słowa maja moc,Tobie również życzę opieki i błogosławieństwa Bożego Dziecięcia. Niech chroni Cię, daje Ci siłę i dobre zdrowie w czasie ciąży i niech zdrowo pięknie rośnie Maluszek w Twoim łonie.

  OdpowiedzUsuń
 14. Cudowna choinka jak i sam wpis. Zdrowia i wszystkiego dobrego całej rodzinie :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Jaką Wy macie piękną choinkę! I te bombki, każda inna- super! Patrycja

  OdpowiedzUsuń