czwartek, 25 maja 2017

Radosne kolorowanie z MD Monika Duda

Przez ostatnie trzy miesiące byłam bardzo zabiegana. W tym zabieganiu zagubiły nam się wspaniałe kolorowanki z Wydawnictwa MD Monika Duda. Szybko więc nadrabiam zaległości- oto one! Pamiętajcie, że wszystkie prezentowane kolorowanki możecie kupić TUTAJ

Barwne zwierzęta
Liczba stron: 16 str + wkładka z naklejkami formatu A3
Oprawa: zeszytowa
Format: 20,5x29 cm
Jeśli Twoje Dziecko lubi zwierzątka, ta kolorowanka jest idealna! Mieszanka grubszej kreski na obrysie i cieńszej wewnątrz postaci. Do tego kolorowe naklejki, które można wkleić w wyznaczone miejsce. Obrazek można dokładnie odwzorować lub może być inspiracją przy doborze kolorów.

Kolorując możecie nazywać zwierzęta, poznać ich zachowania, mowę i upodobania. W czym pomagają ludziom? Mleko przecież nie jest z kartonu w lodówce ;)
Nad kolorowanką jest przykładowy sposób dobrania kolorów
Naklejki idealnie pasują w wyznaczone miejsca
Naklejek jest bardzo dużo
Oto i cała seria

Wielkanocne kolorowanki
Liczba stron: 16 str + wkładka z naklejkami formatu A3
Oprawa: zeszytowa
Format: 20,5x29 cm
Radość Wielkanocy już za nami, ale kolorowanki "radosne" więc warto nabyć je nawet teraz! W środku znajdziecie propozycje doboru kolorów. Wspaniałe naklejki z pewnością ucieszą Pociechę!  Króliki, kotki, jajka? I wszystko w radosnych, jasnych, żywych kolorach? Z serca polecam!

Obok kolorowanki propozycja Wydawnictwa. 
Taka ilość naklejek ucieszy każde Dziecko
Propozycja Wydawnictwa i kolorowanka Piotrusia

Piraci do kolorowania
Liczba stron: 16 str + naklejki
Oprawa: zeszytowa
Format: 20,5x27,5 cm
Kto powiedział, że piratem może być tylko chłopiec? Każdy musi mieć natomiast skarb, okręt i szablę! Oczywiście aupee strój i papuga mile widziane!
Gruba kreska dobrze wskazuje granice obrazka- dalej kredka nie powinna wychodzić. Wewnątrz delikatniejsza, wyznacza szczegóły. Przy tworzeniu arcydzieła mogą pomocne być naklejki, które trzeba wkleić w wakazane kropeczkowe kółeczka. Oczywiście nie jest to obowiązek ;)
Jeśli Wasza Pociecha uwielbia przygody, poszukiwanie skarbów i opowieści o zamorskich wyprawach, pirackich statkach i ukrytych skarbach, ta kolorowanka to strzał w 10!
Dziewczynki też mogą być piratkami
Pirat ze skarbem
Wybierz naklejkę
Dopasuj naklejki na obrazkach

Wszyscy piraci mają skarby

Pupile do kolorowania
Liczba stron: 16 str + naklejki
Oprawa: zeszytowa
Format: 20,5x27,5 cm
Każde Dziecko ma swojego pupila. Nie ważne czy to żywe zwierzątko czy pluszowy miś, czy też postać z bajki. Jest kochane, to najlepszy przyjaciel. O takich właśnie pupilach jest ta kolorowanka. Idealna dla dziewczynek i dla chłopców! Mój Synek był nią pochłonięty aż do ostatniej strony! Sami sprawdźcie jakie piękne obrazki! Wyraźna, gruba kreska pomaga kontrolować pracę. Naklejki urozmaicają zabawę.
Jako że Piotrusia przyjacielem jest pluszowy Niedźwiedź z Maszy i Niedźwiedzia, najbardziej ucieszył się z misia. Zobaczcie jak nam wyszedł- mam pomaga 3latkowi, sama świetnie się bawiąc ;)
Ulubiony miś Piotrusia
Cudowne zwierzęta- tu jednorożec
Kolorujemy
Miś bacznie obserwuje pszczółki

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz