wtorek, 6 września 2016

LE-GO Hurtownia Artykułów Dziecięcych

Kiedy dowiedziałam się, ze jestem w ciąży, byłam cała w skowronkach. Przezornie postanowiłam jednak, że rzeczy dla Okruszka kupię tuż przed rozwiązaniem. Rozglądałam się gdzie i co mogę kupić. Porównywałam ceny.

Sytuacja zmieniła się, kiedy okazało się, że często ląduję w szpitalu na oddziale patologii ciąży. W 7 miesiącu odpuściłam i dałam się namówić na pierwsze zakupy. Wtedy też zupełnie przez przypadek odkryłam miejsce, do którego dalej regularnie zaglądam. Hurtownia Artykułów Dziecięcych LE-GO!
LE-GO znajdziecie w Kielcach na ulicy Rolnej 6. Spokojnie możecie podjechać samochodem, bo pod hurtownią jest sporo miejsca.
Znajdziecie tu produkty wiodących producentów krajowych oraz zagranicznych takich jak: BeSafe, NUK, Lovi, Lansinoh, TinyLove, JELP, Canpol babies, Baby ono, AVIONAUT, Philips AVENT, 4BABY, GRACO, Womar, Sudocrem, TEGA BABY, Pampers, Oilatum i wiele, wiele innych! Kupicie tu dosłownie wszystko poczynając od wkładek dla Mamy, przez wózek i kołyskę, na rowerku dla Pociechy kończąc.

Adres: ul. Rolna 625-419 Kielce
Godziny otwarcia: Poniedziałek – Piątek: 9.00 – 18.00
                             Sobota od 9.00 do 14.00
Telefon: 41 344 50 84
E-mail: le-gokielce@wp.pl
Strona internetowa: http://le-gokielce.pl/
Facebook: https://www.facebook.com/legokielce/?fref=ts


Co mnie przekonało?
1. Duży wybór spełniający moje oczekiwania. Nawet jeśli czegoś w danym momencie nie było, zawsze to dla mnie sprowadzono.
2. Ceny! Idealnie dopasowane do jakości, spore "widełki" oraz rabaty przy dużych zakupach.
3. Możliwość dostawy do domu. Kiedy leżałam w szpitalu czekając już na poród, Panowie dowieźli wózek, fotelik i kilka "drobiazgów" do domu. 
4. Kontakt. W mojej sytuacji istotne było, że wszystko mogłam ustalić przez telefon, zapytać o szczegóły, poprosić o zdjęcia. Korzystam z tego w dalszym ciągu.
5. Profesjonalna obsługa. Ważne jest, żeby ktoś młodej mamie doradził i to doradził dobrze! Zawsze mogłam i mogę liczyć na taką poradę. Pracujący tam wiedzą jak dopasować fotelik do auta i potrzeb danej rodziny. Jako młoda mama ciesząca się ciążą, chciałam mieć w domu mnóstwo "zbieraczy kurzu", które zostały mi odradzone właśnie w LE-GO, podczas gdy w innej kieleckiej hurtowni wręcz mi je wciskano. Wytłumaczono mi np. dlaczego nie powinnam kupować ochraniacza 360 do łóżeczka i jakie ubranka kupić na początek. Dobrano mi wszystko w takich kolorach i odcieniach o jakich marzyłam.
6. To taki "bonusik". Hurtownia LE-GO organizuje konkursy w których wygrać można wspaniałe i wartościowe nagrody jak fotelik samochorowy czy wózek ;)

Dla mnie to argumenty, które sprawiły, że w hurtowni bywam i bywać będę! Zapraszam Was serdecznie. Chcecie zobaczyć co możecie znaleźć w LE-GO? Proszę bardzo!POLECAM!!!!!!!

2 komentarze: