czwartek, 19 maja 2016

Wyniki konkursu na Dzień Dziecka

Kochani!

Po pierwsze przepraszam za opóźnienie (tylko 2 dniowe), ale nie mogłam sobie podarować wyjazdu w teren! Niestety już pojawiły się pytania, kiedy wyniki. Czy ja Wam kiedykolwiek nie podałam wyników? W terenie, na polach, w lasach, nie zawsze jest zasięg i nie zawsze mam połączenie z internetem. Sami widzieliście, że na zdjęciach często, gęsto nie było oznak cywilizacji ;)

Po drugie... napotkałam kilka przeszkód. Troszeczkę może i ja zawiniła, że niedoprecyzowałam pewnych kwestii w regulaminie. Owszem nie pisałam, że praca ma być tylko na nasz konkurs, bo to wydawało mi się oczywiste. Nie pisałam tez, że rzecz, którą będziecie robić, a będzie uwieczniona na zdjęciu, tez nie może brać udziału w innych konkursach, bo uznałam top za oczywiste- chodziło o to, aby spędzić z dziećmi jak najwięcej czasu, a Wy upiekliście "2 pieczenie na 1 ogniu". I nie wywaliłam takich prac ze względu na "luki" w regulaminie. Ale to już ostatni raz. Wszem i wobec ogłaszam, że nawet jeśli taki zapis nie znajdzie się w regulaminie, to i tak takie prace nie wezmą udziału w zabawie.

Po trzecie... Nie wszystkie zgłoszenia były kompletne i nie powinnam ich uznać, ale... mam wrażenie, że wykorzystujecie tu moje dobre serce... wiecie, że zrobi mi się szkoda Dziecka i zaliczę zgłoszenie. Nieładnie, nieładnie....

Po czwarte- przez Wasze zachowanie i wiele odrzuconych prac, zniechęciliście mnie skutecznie do robienia konkursów w najbliższym czasie. Tak, macie rację, mam miękkie serce i za chwilę nerwy miną i pojawi się konkurs, ale na razie rzucam oficjalnego foszka ;) Tym którzy przez to odejdą- papa i nie wracajcie!

Po piąte- nagrodzone zostaną wszystkie prace, zamieszczone w albumie konkursowym.

Po szóste- decyzje odnośnie przyznanych nagród są ostateczne i nieodwołalne!

A więc czas na wyniki! Do mnie przekazujecie dane tylko wtedy, kiedy nie ma podlinkowanego Sponsora, co najczęściej oznacza, że to Sponsor prywatny! Tam gdzie należy pokryć koszty wysyłki, zostaną Wam one podane, po wpłacie na konto, nagrody zostaną przesłane. Nie zapomnijcie podziękować za prezent! Gratuluję Kochani! Do numeru nagrody przypisane są osoby, a wygląda to tak:

1. Karolina z Kasią (zgłaszacie się do Sponsora)

2. Agata z Julią (zgłaszacie się do Sponsora)


3. Kamila z Kasią (zgłaszacie się do Sponsora)
4. Agnieszka z Julią (zgłaszacie się do Sponsora)

5. Ania z Marcinem i Piotrusiem (zgłaszacie się do Sponsora)

6. Ania z Emilem (zgłaszacie się do mnie)

7. Kasia z Anastazją i Augustem (zgłaszacie się do mnie)

8. Marzena z Dawidkiem (zgłaszacie się do mnie)


9. Magda z Mają (zgłaszacie się do mnie)

10. Łukasz z Piotrusiem (zgłaszacie się do Sponsora)

11. Monika z Natalka i Paulinką (zgłaszacie się do mnie)
     Gosia z Lenką (zgłaszacie się do mnie)

12. Sylwia z Olusiem (zgłaszacie się do Sponsora)
 

9 komentarzy: