wtorek, 8 marca 2016

Dzień kobiet!!! Super Fan (edycja 1)


Na początek chciałabym złożyć życzenia wszystkim KOBIETOM! W końcu mamy dziś swoje święto, a przecież każda Mama, to przede wszystkim KOBIETA! Najlepszego zatem Kochane!!!
Wszystkim Wam i każdej z osobna życzę uśmiechu i zwykłej, spokojnej codzienności, dającej poczucie bezpieczeństwa i stabilizacji. Niech na Waszej drodze stają tylko życzliwi i prawdziwi ludzie!!!
Kochani jakiś czas temu powiedziałam, że docenię osobę, która się udziela na blogu i na fanpage na Facebooku. Roboczo nazwaliśmy to "SuperFanem", w odróżnieniu od "TopFana", gdzie liczy się tylko zimna kalkulacja.Mnie bardziej interesuje rzeczowe podejście. Doceniam kreatywność.

Postanowiłam nagrodzić DWIE Kobiety!

1! Paczkę prezentów otrzymuje Kasia Marzantowicz!!!! Zdecydowanie przodujesz w tworzeniu bloga. Udzielałaś się nim ogłosiłam ten "konkurs" i zawsze konkretnie, bez wazeliniarstwa, bezmyślnego klikania "Lubię to!" i komentowania wszystkiego uśmiechem tylko po to, aby podnieść statystyki. DZIĘKUJĘ! 

2. Nagroda "pocieszenia" w postaci niespodzianki hand made wędruje do Monika Flok! Za udział w tworzeniu bloga i miłej atmosfery. Za ciepłe słowa, zapytania i uśmiechy! Dziękuję!
 Kasię i Monikę proszę o zgłoszenie się do mnie w wiadomości prywatnej, celem ustalenia szczegółów przekazania nagród ;)

A dla Was wszystkich wskazówka. Bądźcie aktywni, bo to się opłaca! Co jakiś czas będę wybierać aktywna osobę i nagradzać ją niespodziankami (o bardzo zróżnicowanej wartości!)! Dziękuję, że jesteście ze mną i współtworzycie ze mną moje miejsce w sieci. DZIĘKUJĘ i przesyłam wirtualne bukiety!!! ^_^


3 komentarze:

  1. O jejku jak miło, dziękuję bardzo ale niespodzianke dostałam :-) Monika Flok

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję Ci bardzo za wyróżnienie;) i dziękuję, że mam co komentować ;)

    OdpowiedzUsuń