środa, 11 listopada 2015

Macierzyństwo z pasją

Czasami kobieta przepada gdzieś w swojej kobiecości, pracy lub macierzyństwie. Całkowicie oddaje się im. Niektóre to cieszy, inne potrzebują czegoś więcej. Dlatego rozwijają swoje pasje i zainteresowanie, tworzą... Przecież świat nie kończy się na pracy czy na stercie ciuszków do uprasowania! Znacie takie Kobiety? Znacie takie Mamy? Jestem jedną z nich i na całe szczęście udało mi się odnaleźć jeszcze kilka. Wspierają nas nasi wspaniali Mężowie, którym w tym miejscu serdecznie dziękuję- wszystkim jednocześnie i każdemu z osobna! DZIĘKUJĘ PANOWIE!

Wracam do Mam. Przedstawiam Wam trzy Mamy, które postanowiły się spotkać, porozmawiać, wymienić doświadczeniem. Dlaczego? Dlatego, że warto się wspierać, dzielić pasją i radością, którą ona przynosi. Warto wspierać to co dobre, polskie i lokalne! Dodatkowo tworzone z sercem...


Mnie już znacie, ale nie wiem czy wszyscy wiecie, że jedną z moich pasji jest rękodzieło, głównie dla dzieci. Część moich prac możecie podejrzeć TUTAJ Powstają buciki, czapeczki i maskotki na szydełku oraz książeczki edukacyjne, wspierające rozwój maluchów. Małe strojnisie dostają ode mnie opaski i inne dodatki.


 Spotkacie mnie na warsztatach dla młodych rodziców i spodziewających się dziecka Świadoma Mama Był piękny, słoneczny dzień, podczas Święta Kielc, postanowiłyśmy z koleżanką pokazać naszym Szkrabom wszystkie kramiki, skorzystać ze wszystkich możliwych atrakcji, spróbować każdej pyszności oferowanej przez sprzedawców/ wystawców. 
Oczywiście nasze Smyki zgarnęły pokaźną ilość balonów, gadżetów i słodkości. I wszystko zostało rzucone kiedy dotarliśmy do stoiska, na którym cały czas gościł uśmiech. Tak poznałam Ewę i Artura z LUDILO Dzieciaczki i my dorośli rozpłynęliśmy się- wszystkie te cudowności dosłownie nas zaczarowały. Mój Synek nie chciał się już rozstać z nowym przyjacielem- ogromnym pieskiem.


Ludilo tworzy cudne artykuły dla dzieci: kocyki, kołderki, czapki, szaliki, kominy, pluszowe zabawki, które są bezpieczne dla dzieci i wykonane z najwyższą dbałością o szczegóły. Są antyalergiczne!!! Stale poszerzają ofertę i asortyment, tak by maksymalnie zadowolić klientów. Ludilo stosuje najwyższej jakości materiały znanych projektantów: zarówno polskich jak i zagranicznych, co daje gwarancje, że przy intensywnym i długim użytkowaniu, sprzedawane produkty będą jak nowe. Oryginalny polar Minky zadowoli nawet najbardziej wybrednego Maluszka ;)

Produkty Ludilo są misternie zaprojektowane i wykonane, a ich jakość jest stale nadzorowana. Przed wprowadzeniem nowego produktu jest on zawsze "testowany". I co tak ważne, wszystkie produkty projektowane i wykonywane są od początku do końca w Polsce.


Ludilo to przepiękne wzory tkanin. Teraz w ofercie możecie znaleźć modne sowy, pojazdy i oczywiście motyw lasu!
Dzieci kochają LUDILO !!! Zobaczcie sami ^_^


 Moje, moje, wszystkie moje- Piotruś zakochany w Ludilo

Księżniczka ze swoimi podusiami 

Porządek musi być! ;)


Widzicie jaką mam śliczną apaszkę?Nasze spotkanie na przepięknych zdjęciach uwieczniła, cały czas uśmiechająca się Marzenka z FOTATAKA (są to zdjęcia opatrzone znakiem wodnym- nie mylcie ich z naszymi amatorskimi, bez tego znaku ;) ). 
Fotografia od zawsze była Jej pasją, którą odkryła na nowo, wraz z pojawieniem się na świecie dzieci, które jednocześnie stały się inspiracją i największym spełnieniem. 
Marzena jest absolwentką  Liceum Plastycznego w Tarnowie oraz Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Dodatkowo w roku 2014 odbyła cykl 5 kursów w Akademii Fotografii Dziecięcej.
Sama jest Mamą, więc doskonale wie, czego oczekuje rodzic od fotografa. Jej zdjęcia oddają całe piękno rodzicielstwa oraz słodycz Dzieciaczków. Lubi swoją pracę, która jest Jej pasją- to daje Jej przewagę nad wieloma fotografami!

Fotataka do każdej sesji przygotowuje się indywidualnie, niejednokrotnie zaskakując nieszablonowymi propozycjami. Atmosfera, która panuje w studio jest ciepła i sprawia, że człowiek uśmiecha się na samo wspomnienie. 

W swojej ofercie ma sesje noworodkowe, dziecięce, rodzinne, plenerowe.
Fotataka jeszcze napiszę- po prostu warto, a więc wypatrujcie!


Kiedy spotkają się kobiety z pasją, rozmowom nie ma końca ^_^
Zachęcam Was do odwiedzenia naszych stron oraz zapoznania się z tym co możemy Wam od siebie dać- naszą pasję! 
LUDILO: Facebook oraz Strona internetowa
FOTATAKA: Facebook oraz Strona internetowa
Moje rękodzieło: Jennifer- sercem tworzone


Fotografie: 
- archiwum prywatne K. i Ł. Wodeccy (bez znaku wodnego)
Ludilo (bez znaku wodnego)
Marzena Morawiecka Fotataka (wszystkie z logo)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz