wtorek, 28 lipca 2015

Projekt Świadoma Mama

Po prostu MAMA dołączyła do projektu Świadoma Mama! Dlaczego? Dlatego, że Mamy powinny się wspierać!
Celem jest edukacja i kształtowanie świadomości kobiet w kwestiach związanych ze zdrowiem, macierzyństwem i wychowaniem dziecka. To wspaniała inicjatywa by wspierać kobiety w okresie ciąży i macierzyństwa. Na spotkaniach można porozmawiać z ekspertami, którzy prowadzą warsztaty, udzielają rad, odpowiadają na pytania, a także poznać inne mamy- kto zrozumie nas lepiej, jak nie inna ciężarna/ mama?
Świadoma Mama to przede wszystkim cykl bezpłatnych spotkań adresowanych do kobiet w ciąży i młodych Mam. Zaczęło się w Poznaniu w 2010 roku, szybko zdobywając uznanie i popularność. Ambasadorkami kolejnych edycji stały się znane aktorki: Aleksandra Woźniak, Katarzyna Bujakiewicz, Jolanta Fraszyńska i Paulina Holtz. Warto wiedzieć, że na spotkaniach nie ma tematów tabu i głupich pytań!
Spotkania odbywają się w wielu miastach. Podczas warsztatów można podziwiać stoiska wystawców, zakupić coś dla maleństwa, głównie z rękodzieła. Miłą pamiątka są zdjęcia robione przez uznanych fotografów. Ach, zapomniałabym- uwieńczeniem warsztatów jest losowanie wśród uczestników upominków, często o dużej wartości! Chyba już większej zachęty nie trzeba!
Zapraszam Was oczywiście na stronę www.swiadomamama.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz